altány, pergoly, garážové přístřešky zahradní altán altan čtvercový altan pěkný altán hezký

Zahradní altány

čtvercové uzavřené s mřížemi

Nacházíte se na stránce s prezentací altánu se čtvercovou základnou. Tento typ altánu vyrábíme standardně ve dvou velikostech a to 3 m x 3 m nebo 4 m x 4 m. Tento altán nabízí oproti otevřeným variantám ještě více vnitřního prostoru. Altán na první pohled zaujme neokoukaným vzhledem, díky kterému perfektně zapadne do Vaší zahrady.

Zahradní altán s čtvercovou základnou

Technické parametry altánu:

Tento altán je stejně jako všechny ostatní naše výrobky vyroben ze smrkového nebo borového dřeva nejvyšší kvality. Každý díl je precizně opracováván a čtyřstranně hoblován.

 délka základny: 300 cm / 400 cm
 šířka základny: 300 cm / 400 cm
 celková výška: 280 cm / 300 cm
 průchozí výška: 200 cm
 materiál: smrkové dřevo
 krytina:  šindel (/lepenka)

Barvu nátěru altánu si volí zákazník podle svého uvážení, stejně jako barvu a vzor šindele. Místo šindele lze taktéž použít na pokrytí altánu lepenku. Jako nátěr se nejčastěji používá luxol a sadolin a jiné. Altán je možné samozřejmě dodat i bez nátěru.

K altánu je možné také za zvýhodněných podmínek dodat vnitřní vybavení, jako je stolek s lavičkami. Podrobnosti na stránce Zahradní nábytek.

další fotografie altánu:

(Po kliknutí na obrázek altánu se obrázek zvětší) Hezký zahradní uzavřený altán
Pro více informací nebo v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na: info@altany-garaze.cz
Vyrábíme a prodáváme zahradní altány, dřevěné pergoly, garážové přístřešky a další zahradní nábytek. Dovoz po celé ČR, montáž u zákazníka. Na těchto stránkách najdete ucelenou nabídku našich výrobků. zahradnialtany.eu