altány, pergoly, garážové přístřešky zahradní altán altan čtvercový altan pěkný altán hezký

Zahradní altány

omiúhelníkové - uzavřené mřížívanými oblouky

Tato zahradní stavba osmihranného půdorysu si najde místo na každé zahradě. Šindelová krytina tohoto altánu zajišťuje jeho ochranu po celý rok. Tento typ altánu je velice oblíbený u našich zákazníků, ať už pro jeho rozměry nebo například proto, že je velice elegantní.

Zahrdní altán s ozdobnými oblouky

Technické parametry altánu:

Altán je vyroben z kvalitního, precizně opracovaného smrkového nebo borového dřeva.

 vnější průměr základny: 330 cm / 400 cm
 vnitřní průměr základny: 300 cm / 370 cm
 celková výška: 280 cm / 300 cm
 průchozí výška: 200 cm
 materiál: smrkové dřevo
 krytina:  šindel (/lepenka)

Barvu nátěru altánu si volí zákazník podle svého přání, stejně tak odstín a vzor šindele. Namísto šindele lze taktéž použít na pokrytí altánu lepenku. Jako nátěr se nejčastěji používá luxol a sadolin. Altán je možné samozřejmě dodat i bez nátěru.

Tento altán má velice příjemný vzhled. Jeho dolní polovina je vyplněna palubkami, zatímco v horní části altánu jsou zasazeny velice pěkné mřížové ozdoby ve tvaru oblouků.

Tento typ altánu je možné opatřit dveřmi (jako je vidět na fotografii výše).

Do altánu je možné za zvýhodněných podmínek dodat také dřevěný stolek s lavičkami. Na výběr je z několik provedení. Více v sekci Zahradní nábytek.

Pro více informací nebo v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na: info@altany-garaze.cz
Vyrábíme a prodáváme zahradní altány, dřevěné pergoly, garážové přístřešky a další zahradní nábytek. Dovoz po celé ČR, montáž u zákazníka. Na těchto stránkách najdete ucelenou nabídku našich výrobků. zahradnialtany.eu