altány, pergoly, garážové přístřešky zahradní altán altan čtvercový altan pěkný altán hezký

Zahradní altány

osmiúhelníkové - s gotickým obloukem

Zahradní altán s gotickým obloukem dodá Vaší zahradě příjemný "starodávný" vzhled. Tato stavba má proti ostatním osmistěnným altánům výhodu, že každá jeho stěna může tvořit vchod dovnitř. Pokud tedy chcete do Vašeho altánu přistupovat ze všech stran, tento typ je pro Vás ta pravá volba.

Altán připomínající gotickou stavbu

Technické parametry altánu:

Altán je s velkou pečlivostí a přesností vyroben z kvalitního, čtyřstranně opracovaného smrkového nebo borového dřeva.

 vnější průměr základny:  330 cm
 vnitřní průměr základny:  300 cm
 celková výška:  280 cm
 průchozí výška:  200 cm
 materiál:  smrkové dřevo
 krytina:  šindel (/lepenka)

Jak již bylo zmíněno altán vyrábíme ve dvou variantách, jedna z nich nemá prostření příčky, jako naše ostatní výrobky osmiúhelníhového tvaru - tudíž je průchozí z každé jeho strany (fotografie výše). Druhá varianta (fotografie níže) má dolní polovinu vyplňenou palubkami. V horní polovině každé stěny je umístěn lomený oblouk, který připomíná gotický sloh.

Altán dodáváme buď nenatřený nebo natřený přípravkem podle zákazníkova přání. Nejčastěji se pro tyto účely používá luxol a sadolin a jiné. Odstín a typ šindele (popřípadě lepenky) si vybírá rovněž zákazník podle svého přání.

Stejně jako ostatní naše výrobky je i tento altán variabilní. Zákazník může do jisté míry určovat jeho vzhled - například různé kombinace mříží, palubek a oblouků.

K altánům je možno přiobjednat také stůl a lavičky a to hned v několika provedeních. Více informací v sekci Zahradní nábytek. Při objednání společně s altánem navíc platí zvýhodněná cena.

fotografie altánu:

(Po kliknutí na obrázek altánu se obrázek zvětší) Altán s gotickým obloukem
Pro více informací nebo v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na: info@altany-garaze.cz
Vyrábíme a prodáváme zahradní altány, dřevěné pergoly, garážové přístřešky a další zahradní nábytek. Dovoz po celé ČR, montáž u zákazníka. Na těchto stránkách najdete ucelenou nabídku našich výrobků. zahradnialtany.eu