altány, pergoly, garážové přístřešky zahradní altán altan čtvercový altan pěkný altán hezký

Zahradní altány

osmiúhelníkové - s barokním oknem

Naše novinka mezi osmihrannými altány svým vzhledem připomíná barokní stavbu. Je to zejména proto, že v horní polovině altánu jsou umístěny ozdobné oblouky ze všech čtyř stran a připomínající barokní styl.

Altán s barokím oknem

Technické parametry altánu:

Altán je s velkou pečlivostí a přesností vyroben z kvalitního, čtyřstranně opracovaného smrkového nebo borového dřeva.

 vnější průměr základny:  330 cm
 vnitřní průměr základny:  300 cm
 celková výška:  280 cm
 průchozí výška:  200 cm
 materiál:  smrkové dřevo
 krytina:  šindel (/lepenka)

Tento typ altánu je v dolní polovině pobit palubkami. V horní polovině se nacházejí ozdobné oblouky připomínající barokní styl.

Altán dodáváme buď nenatřený nebo natřený přípravkem podle zákazníkova přání. Nejčastěji se pro tyto účely používá luxol a sadolin. Odstín a typ šindele (popřípadě lepenky) si vybírá rovněž zákazník podle svého přání.

Stejně jako ostatní naše výrobky je i tento altán variabilní. Zákazník může do jisté míry určovat jeho vzhled - například různé kombinace mříží, palubek a oblouků.

K altánům je možno přiobjednat také stůl a lavičky a to hned v několika provedeních. Více informací v sekci Zahradní nábytek. Při objednání společně s altánem navíc platí zvýhodněná cena.

Pro více informací nebo v případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na: info@altany-garaze.cz
Vyrábíme a prodáváme zahradní altány, dřevěné pergoly, garážové přístřešky a další zahradní nábytek. Dovoz po celé ČR, montáž u zákazníka. Na těchto stránkách najdete ucelenou nabídku našich výrobků. zahradnialtany.eu